10 / 2 422

DS vás zve na Pařížský autosalon

8.10.2018 |  Štítky: DS | elektromobily | SUV

Ať jste kdekoliv, společnost DS Automobiles vás zve na návštěvu svého stánku na pařížském autosalonu.

Až do 14. října je možné na internetu absolvovat virtuální návštěvu ve 3D, prohlédnout si stánek i všechny vozy, které se tu představují ve světové premiéře.

Možnost vyhrát při virtuální návštěvě vstupenky na autosalon
Společnost DS Automobiles vás chce seznámit s jejími 4 modely představenými ve světové premiéře. Vystaveny jsou vozy DS 3 Crossback, legendární SUV v Hi Tech stylu, a jeho 100% elektrická verze DS 3 Crossback E-Tense; DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s vysoce výkonným hybridním benzínovým Plug-In pohonem; DS E-Tense FE 19 nové stáje DS Techeetah, 100% elektrický monopost určený pro mistrovství světa FIA ve Formuli E; DS X E-Tense, plně elektrický dream car ztělesňující vizi značky o luxusu vozů DS v roce 2035.

Zájemci se mohou vydat na virtuální návštěvu ve 3D přes počítač, tablet nebo telefon a stánek i vystavené vozy si prohlížet na displeji nebo či do nich dokonce nasednout prostřednictvím náhlavní sady pro virtuální realitu. Stánek byl kompletně naskenován ve formátu 360° Ultra HD (4K). Výsledkem je dokonalý exkluzivní zážitek, který vás ponoří do reality.

DS Automobiles na autosalonu v Paříži


Jak ušetřit při nákupu vozů značky DS ?
Pokud si chcete pořídit auto značky DS za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy DS
Nejlevnější ojeté vozy DS
Nejlevnější předváděcí vozy DS

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků