10 / 2 422

Jednání s KIA byla zahájena

15.11.2015 |  Štítky: KIA

Když se řekne KIA, již dávno v Čechách víme, že se jedná o významnou jihokorejskou automobilovou značku. Se stejným významem vnímáme i její zastoupení v České republice. Automobilka neponechává nic náhodě. Pro trh v Evropě chrlí jeden model za druhým, nikoliv na úkor kvality – naopak. Těžko bychom hledali rozdíly nebo technické diference mezi modely výrobců západní provenience a modely výrobce KIA.
 
„Proto nemůže na AUTOSYSTEM.CZ, jediném moderním tržišti nových automobilů v ČR, chybět ani značka KIA“, konstatuje šéf obchodu a ředitel společnosti AutoSystem, pan Šochman a pokračuje: „Jednání se zástupci oficiálního zastoupení jsme právě zahájili“.

Podle získaných informací obě strany konkrétně projednaly základní body směřující k přímé a dlouhodobé spolupráci.
AutoSystem představil platformu AUTOSYSTEM.CZ, jejíž  prostřednictvím se nabízí především nové automobily obchodních partnerů – dealerů. Jde současně o platformu zároveň představených aplikací AUTOKLIENT – mějte svůj obchod pod kontrolou a AUTO-LINK – inzerujte vaše vozy jednoduše a správně.
AutoSystem dále informoval o možném využití aplikací pro importéra, který tak získá kompletní statistické údaje nutné pro vyhodnocení jednotlivých kampaní a řízení dealerské sítě. Současně získá i jistotu nad jednotnou a správnou inzercí svých skladových automobilů prostřednictvím dealerské sítě.
AutoSystem v oblasti mediální podpory nabídl možnost využití reklamy na stránkách AUTOSYSTEM.CZ, vč. možného využití části „Akce a slevy“ a  „AUTONEWSLETTER“.
Zástupci importéra předloží a doporučí k využití komplexní nabídku AutoSystem na podporu prodeje nových vozů vrcholnému managementu reprezentace značky KIA. Spolupráce by tak mohla začít fungovat v průběhu I. čtvrtletí 2016.

Prvním konkrétním výsledkem spolupráce, byla rezervace mediální kampaně na nový model KIA Sportage, která je plánovaná na období od 15.2. do 10.4.2016.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky KIA ?
Pokud si chcete pořídit auto značky KIA za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy KIA
Nejlevnější ojeté vozy KIA
Nejlevnější předváděcí vozy KIA

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků