10 / 2 422

LIVESTREAM představení nové generace KIA Sorento

17.3.2020 |  Štítky: KIA

Zcela nové Sorento bude oficiálně představeno prostřednictvím online přímého přenosu ve čtvrtek, 19. března, od 12:30 hodin.

Zcela nová generace modelu Kia Sorento bude veřejnosti představena ve čtvrtek 19. března prostřednictvím přímého přenosu na Facebooku. S ohledem na zrušený mezinárodní autosalon v Ženevě, kde si Kia Sorento měla odbýt svoji premiéru, bude vlajková loď automobilky Kia představena prostřednictvím Livestream přenosu.

Online přenos bude zahájen ve čtvrtek, 19. března 2020 od 12:30 hodin, vysílá se živě na Kia Motors Worldwide: ZDE

KIA vyzývá publikum k aktivnímu zapojení do přímého přenosu, během kterého budou evropští zástupci automobilky Kia po představení připraveni odpovídat na dotazy diváků v reálném čase.

Uživatelé Facebooku, kteří během přímého přenosu položí dotaz, mají šanci vyhrát jeden z 60 půlročních tištěných a digitálních předplatných časopisu TIME. Výherci budou vybíráni na základě kvality položených otázek.

Výkonné, vysoce moderní a všestranné vlajkové SUV čtvrté generace automobilky Kia bylo navrženo a zkonstruováno tak, aby se úspěšně popralo se všemi nástrahami života. Zvenčí zaujme ostřejšími liniemi, high-tech detaily a protaženými proporcemi, které modelu dodávají sebevědomější a vyzrálejší vzhled. Atraktivně zpracovaná kabina dále představuje luxusní materiály, nejmodernější technologie palubního infotainmentu a nový podmanivý design.

Zcela nové Sorento je jedním z nejvšestrannějších a nejprostornějších třířadých SUV na trhu. K dispozici bude také s novým elektrifikovaným hnacím ústrojím „Smartstream“ – hybridní ústrojí se tak vůbec poprvé objevuje i v této modelové řadě. Výsledkem je nový model nabízející nižší spotřebu paliva, nižší emise a vyšší výkon než jeho předchůdci.

Evropské prodeje nového modelu Kia Sorento budou zahájeny v druhém pololetí letošního roku.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky KIA ?
Pokud si chcete pořídit auto značky KIA za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy KIA
Nejlevnější ojeté vozy KIA
Nejlevnější předváděcí vozy KIA

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků