10 / 2 422

Nové MINI Cabrio vstoupí na světové trhy 5. března 2016

27.1.2016 |  Štítky: Mini

Nové MINI Cabrio slibuje více potěšení z jízdy, více čerstvého vzduchu, více možností.

Emoce z jízdy s otevřenou střechou v jediném prémiovém voze svého segmentu se posunují na další úroveň. MINI Cabrio přivítá jaro roku 2016 ve velkém stylu. Nová generace otevřeného 4místného MINI Cabrio vstoupí na světové trhy 5. března 2016. A to s pěti motory a současně i ve verzi MINI John Cooper Works Cabrio. Unikátní 4místný otevřený vůz disponuje všemi podstatnými vlastnostmi známými z nové generace vozů MINI.

Plně elektricky ovládaná plátěná skládací střecha je součástí standardní výbavy tohoto prémiového britského vozu. Individualizační program MINI Yours nabízí také skládací střechu s grafikou připomínající britskou vlajku. Specialitou MINI Cabrio je počítadlo času jízdy s otevřenou střechou, k dispozici je i dvouzónová klimatizace s režimem Cabrio, stejně tak jako funkce upozorňující na přicházející déšť ze souboru MINI Connected. Nové provedení se rovněž vyznačuje použitím vystřelovacích bezpečnostních oblouků, které jsou při nečinnosti elegantně ukryté za zadními sedadly.

Nové MINI Cabrio z dílny skupiny BMW Group je k dispozici se třemi zážehovými a dvojicí vznětových motorů z nejnovější generace pohonných jednotek MINI TwinPower Turbo (spotřeba 6,0 až 3,8 l/100 km; emise CO2 139 až 100 g/km). Nabídku korunuje MINI John Cooper Works (spotřeba 6,5 l/100 km; emise CO2 152 g/km), které pohání přeplňovaný zážehový 4válec s výkonem 170 kW/231 k.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky MINI ?
Pokud si chcete pořídit auto značky MINI za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy MINI
Nejlevnější ojeté vozy MINI
Nejlevnější předváděcí vozy MINI

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků