10 / 2 422

Nový Nissan LEAF získal titul Ekologické auto roku 2018 v České republice

12.1.2018 |  Štítky: Nissan | elektromobily


 
“Titulu Ekologické auto roku si moc vážíme a jen potvrzuje pozici Nissanu jako průkopníka elektromobility. Nový Nissan LEAF nabízí delší dojezd, dynamický design, vyspělé jízdní asistenční technologie a rozšířenou konektivitu. Je nejvyspělejším a cenově nejdostupnějším 100% elektromobilem na světě. Je jednoduše úžasný a už se nemůžu dočkat až v březnu dorazí na naše showroomy,” řekl Vlastimil Čepička, Country Director Nissan Sales CEE.
 
Zcela nový LEAF představuje nejen ikonu vize Inteligentní mobility Nissan, ale je to také nejvyspělejší elektromobil na světě určený pro masový trh. Nový LEAF je prvním Nissanem v Evropě, který přináší první prvky autonomního řízení v podobě systému ProPILOT a je plný špičkových inovací, jako je e-Pedal, jenž umožňuje jezdit a brzdit zcela novým a plynulým způsobem.
 
100% elektromobil Nissan LEAF je vybaven baterií s kapacitou 40 kWh a nabízí dojezd 378 km na jedno nabití. Při konstrukci nové generace Nissanu LEAF využívali inženýři nejen bohaté zkušenosti, ale i zpětnou vazbu od zákazníků a jeho design byl kompletně přepracován.
 
Nový LEAF nahrazuje model první generace, který se stal nejprodávanějším elektromobilem na světě. Od jeho uvedení do prodeje v roce 2010 si LEAF vybralo už 300 000 zákazníků, kteří s ním najeli téměř  3,5 miliardy kilometrů.
 
Nový Nissan LEAF je k dispozici ve čtyřech úrovních výbavy: Visia, Acenta, N-Connecta a Tekna a jeho cena začíná na 850 000 Kč.
Už dnes je možné zcela nový Nissan LEAF objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan.  
 
Ocenění Ekologické auto roku 2018 pro nový Nissan LEAF přichází krátce po zahájení evropské výroby a ještě před příjezdem prvních vozů k autorizovaným dealerům Nissan v České republice.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky Nissan ?
Pokud si chcete pořídit auto značky Nissan za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy Nissan
Nejlevnější ojeté vozy Nissan
Nejlevnější předváděcí vozy Nissan

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků