10 / 2 474

Opel poodhaluje podobu Astry nové generace

8.6.2021 |  Štítky: Opel | elektrický pohon | elektromobily

Právě dnes automobilka Opel uvolnila první oficiální snímky, které naznačují podobu připravované Astry nové generace – prvního kompaktního modelu německé automobilky, který bude poháněn také elektřinou.

První snímky, které se zaměřují na designerské detaily a nejvýraznější rysy nového modelu, jasně naznačují extrémní preciznost, kterou návrháři věnovali každému milimetru budoucí Astry. Ta bude zcela nově tlumočit přímočarou a odvážnou designerskou filozofii své značky a ukazovat cestu i pro další připravované osobní vozy značky Opel. 

„Příští Astra otevře naprosto novou kapitolu více než třicetileté historie výroby kompaktních modelů značky Opel,“ říká generální ředitel automobilky Michael Lohscheller. „Jsme si naprosto jistí, že nová Astra se okamžitě stane středem pozornosti a přitáhne k sobě i ke značce Opel nové zákazníky.“ 

Opel Vizor dokonale integruje špičkové technologie
Stěžejním stylistickým prvkem exteriéru je „tvář“ Astry Opel Vizor ve své nové generační interpretaci. Opel Vizor se plynule rozpíná po celé šířce čelní masky vozu a naprosto dokonale integruje hi-tech prvky, jako jsou extrémně štíhlé LED matrixové světlomety IntelliLux LED®, které představují v segmentu kompaktních vozů špičkovou a unikátní inovaci. 

Přístrojová deska Pure Panel nové generace 
Pověstná německá preciznost je patrná v celém interiéru. Nová generace přístrojového panelu Pure Panel s plně prosklenými povrchy zaujme dokonalou integrací dvou širokoúhlých displejů, které řidiči poskytují základní informace a nerozptylují jej zbytečnostmi ani složitým ovládáním. Rozměrné displeje doplňuje střídmý počet dokonale propracovaných manuálních ovladačů. Pro Opel příznačná ergonomická sedadla vynikají elegantním tvarováním i originálním čalouněním, třešničkou na dortu je zcela nový volant. 

Elektrifikace nové Astry je pokračováním produktové ofenzívy značky Opel
Astra nové generace byla navržená a vyvinuta v mateřském závodě automobilky Opel v německém Rüsselsheimu – a zde se bude také vyrábět. K dispozici bude v provedení pětidveřový hatchback a prostorné kombi Astra Sports Tourer. Hned od počátku budou mít zákazníci možnost volby mezi spalovacími motory nebo elektromotorem. Výroba nové astry se rozjede ještě letos, na tuzemském trhu se nové Astry objeví začátkem roku 2022.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky Opel ?
Pokud si chcete pořídit auto značky Opel za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy Opel
Nejlevnější ojeté vozy Opel
Nejlevnější předváděcí vozy Opel

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků