10 / 2 422

V USA a Spojeném království se rozeběhne výroba nového Nissanu LEAF

18.9.2017 |  Štítky: Nissan | elektromobily

Výroba se rozběhne do konce kalendářního roku 2017 v montážním závodě společnosti Nissan ve městě Smyrna (Tennessee) a v závodě divize Nissan Motor Manufacturing Ltd. v britském Sunderlandu.

Nová generace světově nejprodávanějšího elektromobilu se tak vedle továrny v japonské Oppamě rozběhne ještě v dalších dvou závodech.
 
„Jsme pyšní na to, že Nissan LEAF vyrábíme už ve třech továrnách po celém světě,“ říká Fumiaki Matsumoto, výkonný viceprezident společnosti Nissan Motor Co., Ltd. pro výrobu a řízení dodavatelského řetězce. „Díky svým četným pokročilým technologiím se Nissan LEAF stal ikonou projektu Inteligentní mobility Nissan. Zaměstnanci továren v Oppamě, Smyrně i Sunderlandu jsou pokračováním výroby nejpopulárnějšího elektromobilu na světě nadšeni.“
 
Nissan nedávno odhalil nový Nissan LEAF – model s delším dojezdem, pokročilými technologiemi a novým, dynamickým designem. Nový Nissan LEAF se začne prodávat 2. října v Japonsku. V dalších měsících se prodej rozeběhne i v USA, Kanadě a Evropě.
 
Výroba předchozí generace modelu Nissan LEAF začala v továrně Oppama v roce 2010. Továrny ve Smyrně a Sunderlandu vyrábějí tento model od roku 2013. Akumulátory modelu Nissan LEAF se i nadále budou vyrábět ve Smyrně, Sunderlandu a v japonské továrně Zama.


Jak ušetřit při nákupu vozů značky Nissan ?
Pokud si chcete pořídit auto značky Nissan za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:
Nejlevnější skladové vozy Nissan
Nejlevnější ojeté vozy Nissan
Nejlevnější předváděcí vozy Nissan

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 30 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků